Walencja Development – Czy warto zamieszkać pod Warszawą?

W Warszawie ceny mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym są jednymi z najwyższych w skali całego kraju. Chcąc pracować czy uczyć się w stolicy, nie trzeba jednak mieszkać w jej obrębie administracyjnym. Można kupić lokal mieszkalny w niewielkim oddaleniu od Warszawy, np. w Ożarowie Mazowieckim i cieszyć się dużym, jasnym, komfortowym mieszkaniem w pięknej okolicy w dużo niższej cenie.

Mieszkanie poza miastem

Trend przenoszenia się do mniejszych miejscowości zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie dużych miast widoczny jest w całej Polsce, jak i na świecie. Wolimy dojeżdżać kilka minut więcej do pracy, szkoły czy na zakupy, ale mieszkać w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Takie możliwości oferuje Osiedle Walencja znajdujące się w Ożarowie Mazowieckim, które jest inwestycją realizowaną przez Valencja Development. Deweloper zadbał o to, aby stworzyć miejsce idealne dla młodych małżeństw, rodzin z dziećmi, a także seniorów i singli – słowem dla każdego. Świetne parametry inwestycji Walencja Development opinie klientów jak najbardziej potwierdzają. Mieszkańcy zbudowanych już obiektów mieszkalnych podkreślają, że są one jasne, przestronne, zgodne z ofertą developera przedstawioną przed zakupem. Zdarzają się co prawda usterki, ale Walencja Development usuwa je w krótkim czasie, co doceniają sami mieszkańcy.

Mieszkanie poza miastem ma wiele zalet, a czas dojazdu do centrum Warszawy nie musi być dłuższy, niż w przypadku zamieszkiwania peryferyjnych osiedli w stolicy. Korki w godzinach szczytu powodują, że niejednokrotnie do pracy czy szkoły dojeżdża się ponad godzinę, pomimo zlokalizowania mieszkania w samej Warszawie. Dlatego też perspektywa życia w jednym z lokali na Osiedlu Walencja w Ożarowie Mazowieckim jest godna zastanowienia.

Kontakt

biuro: 22 435 80 72

tel. kom.: 510 049 708

MdM – dodatkowych atut inwestycji

Decydując się na nabycie mieszkania od Walencja Development (opinie na stronie), na Osiedlu Walencja w Ożarowie Mazowieckim, można skorzystać z rządowego programu wsparcia dla młodych ludzi, niekoniecznie rodzin z dziećmi, w nabywaniu swojego pierwszego lokalu mieszkalnego. Ze wsparcia korzystają małżeństwa oraz single, w wieku do 35 lat. Im więcej dzieci wychowuje się w rodzinie beneficjenta, tym na większą dopłatę z budżetu państwa wypłacaną przez Bank Gospodarstwa Krajowego, można liczyć. W Warszawie trudno znaleźć mieszkania z rynku pierwotnego, nowe, które odpowiadałyby limitom cenowym wskazanym w programie MdM. Natomiast ich spełnienie w przypadku zakupu lokalu mieszkalnego do Walencja Development, nie będzie trudne. Zdecydowana większość mieszkań znajdujących się w ofercie tego developera można kupić ze wsparciem programu MdM. Oczywiście, beneficjentami programu będą osoby, które do dnia zawarcia umowy przeniesienia prawa własności do wybranego mieszkania, nie były właścicielami lub współwłaścicielami innego mieszkania lub domu, a nabywany lokal mieszkalny ma z założenia służyć zaspokojeniu ich własnych potrzeb mieszkaniowych. Dzięki programowi mieszkanie z osiedla Walencja można kupić z dopłatą budżetową, która przeznaczona może być na wkład własny na kredyt hipoteczny.